Menu

Jesteś tutaj:

Готова компанія та реєстрація компанії

Ми пропонуємо вам готові компанії з о.о. Оснащений KRS, NIP, Regon та ПДВ, вартістю від 2.290 zł. Готова компанія є ідеальним рішенням. яке економить час, необхідний для реєстрації компанії з нуля.

Ми пропонуємо комплексну підтримку в процесі реєстрації компанії з нуля, починаючи з підготовки договору компанії та підтверджуючих документів до подання заявки на реєстрацію та репрезентацію в KRS та органах влади. Рішення про реєстрацію компанії з нашою участю є запорукою формальної та юридичної правильності, заощаджуючи час та гроші.

У нашій пропозиції ви знайдете готові, без будь-яких стягнень або обов’язків, повністю зареєстровані товариства з обмеженою відповідальністю. Що характеризує наші готові компанії:

  • Формальне та юридично готове діяти на підставі належним чином оформлених та підписаних договорів про підприємницьку діяльність підриємство, яке має номери KRS, NIP, REGON та необов’язкову реєстрацію ПДВ / ЄС.
  • Нотаріальна гарантія відсутності стягнень – має чисту комерційну та бухгалтерську історію, вільна від яких-небуть забовязань та стягнень, ніколи не займалася підприємницькою діяльністю та не працевлаштовувала людей.
  • Широкі PKD, адаптовані до кожного виду діяльності
  • Здатність адаптуватися до потреб і рекомендацій покупця: назви, суми капіталу, адреси зареєстрованих офісів, умов контракту, форм подання,

Гарантію купівлі компанії ви отримуєте в договорі купівлі-продажу акцій та додаткових, спеціальних заяв, а саме підписання договорів завжди відбувається в присутності нотаріуса.

Готова компанія є хорошим рішенням для людей, які не люблять або не хочуть брати участь в процесі ряду формальностей, необхідних в ситуації, коли ми реєструємо об’єкт з нуля (відвідування нотаріуса в разі традиційного шляху, здобування електронного підпису для реєстрації в електронній системі S24, підготовка та заповнення документів, слідкування за заявкою про рестрацію, можливі доповнення формальних недоліків, остаточні формальності до ЄС чи ЗУС). У таких випадках ми зазвичай рекомендуємо придбати існуючу, повністю зареєстровану та готову працювати формально, юридично та економічно.

В нас працюють кілька десятків осіб, з різним ступенем досвіду і багатим, з урахуванням практично всіх галузей промисловості і розвитку ПКД. Крім того, якщо це відповідає поточним потребам покупця, готову компаню обладнають особистим рахунком в банку та іншими необхідними атрибутами (офіс в зазначеній місцевості і суворо вибраному місці розташування, склади, цехи, дозволи, сертифікати, ліцензії, філії в різних місцях в Польщі, і т.д.).

Часто питають чи купівля готової компанії дозволяє вільне і повне функціонування в перехідному етапі, тобто, в часі від моменту, коли ми робимо продаж і покупку акцій у нотаріуса, складаєм пакет документів в судовому реєстрі, але добре відомо, що реєстраційні суди не розглядають заяву з дня на день, а час очікування для оновлення реєстру часто складає кілька тижнів, поки будуть видимі нові акціонери, власність та інші. Відповідь очевидна. Так, дозволяє. Інакше вся ідея та переваги придбання готового підприємства не матиме ніякого сенсу і не матиме додаткової вартості для нових власників.
Відбувається це так в зв’язку з тим, що наявність нотаріально завіреного договору купівлі-продажу акцій в готовій компанії, завіреної копії, зробленої в документах Національного суду, в тому числі необхідних резолюцій і заяв нового керівнитства, приймаються в управліннях і державних установах, цього цілком достатньо, щоб працювати в бізнесі, поки коли KRS розгляне заявку та оновить реєстр. У нашій пропозиції ви знайдете готові компанії, розташовані у Вроцлаві та багатьох інших містах.

Прейскурант

• компанія до 3 місяців – 2.290 злотих + судовий збір 350 злотих та нотаріальний збір 160 злотих + 23% ват
• компанія до 6 місяців – 4.290 злотих + судовий збір 350 злотих та нотаріальний збір 160 злотих + 23% ват
• компанія до 12 місяців – 5.990 польських злотих + судовий збір 350 злотих та нотаріальний збір 160 злотих + 23% ват
• компанія, яка існує більше 12 місяців – ціни узгоджуються індивідуально
• підготовка заявки на оновлення в Національний судовий реєстр – 499 злотих
Додаткові послуги:
• Відкриття рахунку в банку
• Заохочуємо залишити компанію за нашою адресою та працювати у нашому віртуальному офісі
• Ми також рекомендуємо використовувати наш штатний та бухгалтерський персонал

Чи готові компані це оптимальне рішення в кожній ситуації?

У багатьох випадках, так, через швидкість та формально-правовий комфорт. Додаткова перевага полягає в тому, що всі зобов’язання перед реєстровом судом та органами влади, якому ми зобов’язані повідомити про зміни у структурі суб’єкта, передаються нам. Але, в ситуації, коли у нас є час, і ми не повинні починати роботу з дня в день, ми рекомендуємо реєстрацію суб’єкта в одному із зазначених вище способів: традиційним або S24.

КОНТАКТИ

НАПИШИ ДО НАС: biuro@spolka.org